stan na prodaju Novi Sad 74m2 569501

type-of-object
Telep, Novi Sad
Šifra: #569501
Pregledano: 233
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-569501
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom useljenja septembar 2027. Cena je sa pdv-om. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569501
Kvadratura
74 m2
Cena
208.220 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.813,78 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
4 / 4
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini