stan na prodaju Veternik 25m2 569715

type-of-object
Lipov gaj, Veternik
Šifra: #569715
Pregledano: 476
Kategorija: Stanovi
Više detalja
single-property-scheme-569715
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju blizu Lipovog Gaja, na samo 5 minuta od glavnog Novosadskog puta. Oprema je fenomenalna, spoljnja PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, na podu je keramika premium kvaliteta, keramika u kupatilima je po najnovijim standardima sa kupatilskim nameštajem opremljen u celosti. Visina plafona u stanovima je 3m, što daje prostoru veći komfort i mogućnosti organizovanja prostora. Stanovi su veoma svetli tokom celog dana. Grejanje je na inverter klimu. Rok izgradnje je jun 2027 godine. Ukoliko imate nekih pitanja pozovite agenta za nekretnine!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569715
Kvadratura
25 m2
Cena
49.440 €
Cena po m2
1.977,6 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Video nadzor, Klima, Internet
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo
Za sve dalje informacije pozovite021/525-591
Pozovite broj i neko od agenata iz 021 nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini