stan na prodaju Petrovaradin 44m2 570384
Više detalja
Opis Nekretnine
Savremeni stanovi projektovani su sa posebnim fokusom na kvalitet gradnje, funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života. Upotreba pažljivo odabranih materijala, moderna arhitektura i visok standard završne obrade pružaju siguran i dugoročan kvalitet stanovanja. Posebna pažnja posvećena je energetskoj efikasnosti, optimalnom rasporedu prostorija i detaljima koji doprinose većem komforu i praktičnosti. Pouzdana realizacija projekta i poštovanje ugovorenih rokova dodatno izdvajaju ovaj stambeni kompleks kao odličan izbor za miran porodičan život ili sigurnu investiciju. Za više informacija, pozovite naše agente.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570384
Kvadratura
44 m2
Cena
115.500 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.625 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
3 / 3
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima, Video nadzor
Pomagala
Lift

Dimitrije Maksić
L
Agent

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini