stan na prodaju Petrovaradin 55m2 568818
Više detalja
Opis Nekretnine
Odlična izgradnja na Mišeluku, sa rokom kraj 2028.godine + 90 dana tolerancije. Kompleks se sastoji od 4 lamele, poseduje stanove svih struktura. Odlična oprema-sedmokomorni pvc, hrastov tarketparket, keramika I klase. Grejanje je podno, po kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine garažnih mesta. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568818
Kvadratura
55 m2
Cena
144.470 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.626,73 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
3 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini