stan na prodaju Novi Sad 43m2 569552

type-of-object
Železnička stanica, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569552
Pregledano: 1.015
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 43m², odličnog rasporeda koji maksimalno iskorišćava svaki kvadrat. Posebna prednost stana je praktična organizacija prostora – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, što dodatno doprinosi komforu i svakodnevnoj funkcionalnosti. Stan se nalazi u mirnoj ulici, okruženoj zelenilom, sa dovoljno parking mesta u okolini – idealno za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Dodatni benefit je ostava u podrumu, koja pruža dodatni prostor za odlaganje. Lokacija je izuzetno atraktivna – u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, i moguća je kupovina putem stambenog kredita.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569552
Kvadratura
43 m2
Cena
108.150 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
2.515,12 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
4 / 4
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/544-684
Pozovite broj i neko od agenata iz Eho nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini