stan na prodaju Novi Sad 37m2 570004

type-of-object
Telep, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570004
Pregledano: 437
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam odličan objekat u dvorištu same zgrade. Objekat je izgradjen pre 5 godina i uknjižen tako da je moguća kupovina nekretnine i putem stambenog kredita kao i putem kredita za mlade. Stan se prodaje kompletno namešten kao sa slika. Kako su plafoni iznad standardne visine u jednom delu objekta je moguće napraviti i galeriju. Budući kupac ima mogućnost korišćenja i tramboline, dečjih ljuljaški kao i prostora da postavi montažno-demontažni bazen. Nalazi za par minuta hoda od autobuske stanice, kao i brojnih prodavnica i kafića . Za više informacija nas pozovite.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570004
Kvadratura
37 m2
Cena
87.550 €
Prateći objekti
Bašta, Terasa
Cena po m2
2.366,22 €
Struja
Za sve dalje informacije pozovite021/525-591
Pozovite broj i neko od agenata iz 021 nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini