stan na prodaju Novi Sad 39m2 569934

type-of-object
Telep, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569934
Pregledano: 287
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se fantastičan stan u novogradnji, kompletno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svetao je i funkcionalnog rasporeda, pruža maksimalnu udobnost i prijatan ambijent za svakodnevni život. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569934
Kvadratura
39 m2
Cena
124.120 €
Cena po m2
3.182,56 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
0 / 4
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/63-22-111
Pozovite broj i neko od agenata iz Stan nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini