stan na prodaju Novi Sad 49m2 569371

type-of-object
Telep, Novi Sad, Ćirila i Metodija
Šifra: #569371
Pregledano: 445
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-569371
details

Opis Nekretnine

Retko u ponudi stan sa dve lepe spavaće sobe u novogradnji, nadomak LIMANA 4 jako visok stepen opreme. PVC stolarija, parket, italijanska keramika, sigurnosna vrata. Stan je dvorišno orjentisan. Zgrada će biti na leto 2026 godine useljiva. Budući kupac ima mogućnopst povrata pdv-a za kupovinu prve nekretnine. Ne propustite priliku da uzmete stan nadomak LIMANA i Bulevara Evrope po odličnoj ceni idealan kako za život tako i za investiciju. Za više informacija pozovite nas !!!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569371
Kvadratura
49 m2
Cena
123.000 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.510,2 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 3
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima, Video nadzor
Pomagala
Lift, Rampa za invalidska kolica
Način grejanja
Centralno
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/525-591
Pozovite broj i neko od agenata iz 021 nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini