stan na prodaju Novi Sad 54m2 569609

type-of-object
Nova Detelinara, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569609
Pregledano: 685
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Dvosoban komforan, kompletno renoviran stan u zgradi odličnog kvaliteta. Sasoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila, ostave i hodnika. Uz stan se dobija ostava na tavanu, ima zajedničku biciklanu u prizemlju zgrade. U blizini puno parking mesta i zelenila. U ceni je ugradna kuhinja sa tehnikom. Uknjižena nekretnina pa je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569609
Kvadratura
54 m2
Cena
149.350 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa, Parking
Cena po m2
2.765,74 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
7 / 8
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/63-22-111
Pozovite broj i neko od agenata iz Stan nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini