stan na prodaju Novi Sad 61m2 570828

type-of-object
Kej, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570828
Pregledano: 76
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se moderan i veoma funkcionalan trosoban stan od 61m², smešten na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 7 spratova. Odličnog rasporeda i lepo osvetljen, stan pruža prijatan osećaj prostora i udobnosti za svakodnevni život. Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu, svaki deo stana je maksimalno iskorišćen, što ga čini idealnim za porodicu, parove ili kao investiciju za izdavanje.Zgrada je novije gradnje, uredno održavana i poseduje lift. Lokacija je mirna i odlično povezana sa gradom, u blizini svih važnih sadržaja potrebnih za udoban život. Za više informacija kontaktirajte nas!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570828
Kvadratura
61 m2
Cena
206.000 €
Prateći objekti
Garaže, Ostava, Terasa
Cena po m2
3.377,05 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
3 / 7
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini