stan na prodaju Novi Sad 55m2 569524

type-of-object
Grbavica, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569524
Pregledano: 657
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Na prodaju dvosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Grbavici, u Novom Sadu. Ovaj prostor nudi sjajnu priliku za prepravku u dvoiposoban, što ga čini idealnim za porodice ili investitore. Stan zahteva kompletno ulaganje, ali potencijal za transformaciju je ogroman. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola, vrtić i svi potrebni sadržaji, što dodatno povećava vrednost ove nekretnine. Uživajte u mirnom okruženju, a istovremeno budite blizu svih urbanih pogodnosti. Ovaj stan je savršena prilika za one koji žele da kreiraju svoj dom prema sopstvenim željama i potrebama. Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569524
Kvadratura
55 m2
Cena
154.500 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.809,09 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
9 / 10
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/654-65-00
Pozovite broj i neko od agenata iz Office nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini