stan na prodaju Novi Sad 79m2 546305
Više detalja

Opis Nekretnine
Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu investiciju!
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
546305
Kvadratura
79 m2
Cena
252.630 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.197,85 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
4 / 4

Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini