stan na prodaju Novi Sad 44m2 570830

type-of-object
Bulevar, Novi Sad
Šifra: #570830
Pregledano: 209
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Retko u ponudi. Stan u kvalitetnoj zgradi, u ulici koja je sklonjena od buke, a blizu Centra i svih sadržaja potrebnih za udoban život. Uz odredjena ulaganja može se dobiti odličan dvosoban stan. Sa terase se pruža prelep pogled na grad. Odmah je useljiv.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570830
Kvadratura
44 m2
Cena
139.050 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
3.160,23 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
10 / 10
Tehnička opremljenost
Interfon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift, Rampa za invalidska kolica
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/458-665
Pozovite broj i neko od agenata iz Bulevar nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini