stan na prodaju Novi Sad 44m2 569974

type-of-object
Avijatičarsko naselje, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569974
Pregledano: 607
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na Avijaciji, smešten u novoizgrađenoj stambenoj zgradi. Stan odlikuju kvalitetna oprema i završna obrada – sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, tarket i prvoklasna keramika. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno namešten, sa svim stvarima, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Grejanje je na gas, sa ekonomičnim troškovima koji se plaćaju samo tokom grejne sezone. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade. U neposrednoj blizini, na oko 500 metara, nalaze se svi neophodni sadržaji za svakodnevni život, dok su autobuska stajališta udaljena oko 250 metara i omogućavaju odličnu povezanost sa svim delovima grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja ove nekretnine, kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569974
Kvadratura
44 m2
Cena
128.750 €
Cena po m2
2.926,14 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
4 / 5
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/525-591
Pozovite broj i neko od agenata iz 021 nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini