stan na prodaju Novi Sad 43m2 570181

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570181
Pregledano: 426
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se nov stan od 43m² na Adicama, u modernom stambenom kompleksu nadomak Telepa. Odličan raspored, kvalitetna gradnja i mirna lokacija idealna za život ili izdavanje. Stan je useljiv po isplati, bez čekanja. Pozovite nas za više informacija....

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570181
Kvadratura
43 m2
Cena
110.730 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.575,12 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
1 / 3
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Pomagala
Lift
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/221-55-00
Pozovite broj i neko od agenata iz Max nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini