stan na prodaju Novi Sad 35m2 569591

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569591
Pregledano: 1.119
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
details

Opis Nekretnine

U jednoj od najlepših ulica na Adicama, prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na visokom prizemlju. Neposredna blizina autobuskih stajališta, prodavnica i svega što vam je potrebno za život. Stan je uknjižine 1/1 i moguće ga je kupiti putem kredita kao i preko kredita za mlade. Grejanje je na gas pa su troškovi informatike mali. Za više informacija pozovite...

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569591
Kvadratura
35 m2
Cena
85.000 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.428,57 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima, Video nadzor
Pomagala
Lift
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-357
Pozovite broj i neko od agenata iz Grad nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini