stan na prodaju Novi Sad 71m2 569288

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569288
Pregledano: 643
Kategorija: Stanovi
Više detalja
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569288
Kvadratura
71 m2
Cena
138.950 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
1.957,04 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
1 / 1
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-357
Pozovite broj i neko od agenata iz Grad nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini