stan na prodaju Inđija 36m2 570692

type-of-object
Širi centar, Inđija
Šifra: #570692
Pregledano: 189
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam odličan stan na potezu Indjije,u izgradnji. U širem delu centra grada odlicno pozicioniran. Udaljenost od Novog Sada oko 40km. Odličan stan kao investicija. Za više informacija pozvati naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570692
Kvadratura
36 m2
Cena
69.550 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
1.931,94 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
5 / 6
Pomagala
Lift
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/525-591
Pozovite broj i neko od agenata iz 021 nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini