kuca na prodaju Kulpin 162m2 569385

type-of-object
Centar, Kulpin
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569385
Pregledano: 480
Kategorija: Kuće
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se odlična spratna kuća na atraktivnoj lokaciji u Kulpinu, površine 81 m2. Nekretninu karekteriše funkcionalnost prostora i maksimalna iskorišćenost istog, što je čini idealnom prilikom za rešavanje stambenog pitanja kao i fantastčnom opcijom za vikendicu. Kuća poseduje veliku okućnicu dok se u zadnjem delu dvorišta prostire vinograd sa voćnjakom. Za vise informacija kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569385
Kvadratura
162 m2
Cena
130.000 €
Prateći objekti
Bašta, Garaže, Ostava, Terasa, Parking
Cena po m2
802,47 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Površina placa
3729 m2
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Struja, Vodovod
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite0212400125
Pozovite broj i neko od agenata iz Prodaja nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5296
Ivan Đurić
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini