plac na prodaju Petrovaradin 752m2 570060

type-of-object
Puckaroš Širine 2, Petrovaradin
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570060
Pregledano: 352
Kategorija: Plac
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Građevinsko zemljište sa montažnom kućom od 28m2 sa terasom i voćnjakom, u asfaltiranoj ulici i porodičnim kućama u okolini. Odlična prilika za porodičan život ali i investiciju. Za sve informacije kontaktirajte agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
570060
Vrsta
Plac
Mesto
Petrovaradin
Deo grada
Puckaroš Širine 2
Tip
Građevinsko zemljište
Kvadratura
752 m2
Cena
133.900 €
Prateći objekti
Gas, Put, Struja, Vodovod
Cena po m2
178,06 €
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-213
Pozovite broj i neko od agenata iz City nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini