plac na prodaju Petrovaradin 3197m2 534583

type-of-object
Alibegovac, Petrovaradin
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #534583
Pregledano: 396
Kategorija: Plac
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Odličan građevinski plac na Alibegovcu. Plac se nalazi u zoni sa dozvoljenom gradnjom urbanih vila, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele da grade u jednom od najperspektivnijih delova grada. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
534583
Kvadratura
3197 m2
Cena
330.000 €
Prateći objekti
Gas, Put, Struja, Telefon, Vodovod
Cena po m2
103,22 €
Za sve dalje informacije pozovite021/221-55-00
Pozovite broj i neko od agenata iz Max nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini