stan za izdavanje Petrovaradin 120m2 16387

type-of-object
Stari Majur, Petrovaradin
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #16387
Pregledano: 124
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Izdaje se stan u sklopu kuće. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i izlazom na terasu od čak 50m2. Tri spavaće sobe i još jednu terasu na koju se izlazi iz spavaćih soba. Stan poseduje svoj zasebni ulaz, odvojeno od vlasnika. Ima 120m2, odmah je useljiv, a Vi nas za više informacija pozovite.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
16387
Kvadratura
120 m2
Cena
700 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
5,83 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
1 / 2
Način grejanja
Etažno grejanje/grejno telo
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/24-00-129
Pozovite broj i neko od agenata iz Zakup nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5300
Slađana Šuša
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini