stan za izdavanje Novi Sad 29m2 16273

type-of-object
Sajam, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #16273
Pregledano: 498
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Izdaje se lepo opremljena garsonjera u blizini Sajma, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu u samom centru grada. Poseduje terasu, idealnu za odmor, kao i centralno grejanje koje doprinosi udobnosti tokom cele godine. Garsonjera je funkcionalno uređena i spremna za useljenje odmah. Odlična lokacija, pogodna kako za studente, tako i za zaposlene koji žele praktičan i komforan prostor u blizini svih važnih sadržaja. Pozovite naše agente i zakažite gledanje!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
16273
Kvadratura
29 m2
Cena
280 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
9,66 €
Sprat
5 / 5
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/24-00-129
Pozovite broj i neko od agenata iz Zakup nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5300
Slađana Šuša
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini