stan za izdavanje Novi Sad 130m2 16280

type-of-object
Grbavica, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #16280
Pregledano: 345
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Izdaje se prelepo opremljen četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Grbavici, smešten u mirnoj zgradi sa svega dva sprata. Stan se nalazi u prizemlju, što ga čini izuzetno praktičnim i komfornim za porodičan život. Prostran i funkcionalan raspored obuhvata svetao dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, tri spavaće sobe, garderober, čak dva kupatila, kao i dve ostave koje pružaju dodatni prostor za odlaganje. Ono što ovaj stan izdvaja od ostalih jeste mogućnost korišćenja teretane za sve stanare. Posebnu prednost ovog stana čine jedna velika terasa i dve manje koje pružaju dodatni komfor i prijatan prostor za odmor. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i poseduje klima uređaj, kablovsku televiziju, kao i etažno grejanje na gas. Uz stan dolazi i parking mesto, kao i garaža uključena u cenu zakupa, što predstavlja veliku pogodnost u ovom delu grada. Odličan izbor za porodice i sve koji traže prostran, luksuzan i funkcionalan dom na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
16280
Kvadratura
130 m2
Cena
1.500 €
Prateći objekti
Garaže, Terasa, Parking
Cena po m2
11,54 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/24-00-129
Pozovite broj i neko od agenata iz Zakup nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5300
Slađana Šuša
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini