stan za izdavanje Novi Sad 119m2 16434

type-of-object
Bulevar, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #16434
Pregledano: 40
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

U ponudi je luksuzan penthouse na Bulevaru oslobođenja. Površine 119m2, smešten na šestom spratu zgrade renomiranog investitora. Stan odiše svetlošću i komforom, a čine ga prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe od kojih je jedna master bedroom, kao i velika terasa sa koje se pruža prelep pogled na grad. Izuzetno funkcionalan raspored i kvalitet gradnje čine ovu nekretninu idealnom za porodični život ili reprezentativan način stanovanja. U cenu su uključena i dva garažna mesta u suterenu zgrade, a stan je odmah useljiv. Za više informacija nas pozovite!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
16434
Kvadratura
119 m2
Cena
2.500 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa, Parking
Cena po m2
21,01 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
6 / 6
Tehnička opremljenost
Interfon, Klima
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/24-00-129
Pozovite broj i neko od agenata iz Zakup nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5300
Slađana Šuša
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini