stan za izdavanje Novi Sad 23m2 16348

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #16348
Pregledano: 274
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Garsonjera od 23m² na Adicama, kompletno opremljena novim i modernim nameštajem, pruža funkcionalan i prijatan prostor za stanovanje. Ispred samog ulaza nalazi se terasa koja dodatno doprinosi komforu, dok se iza zgrade prostire dvorište koje je na raspolaganju svim stanarima. Stan je opremljen grejanjem na toplotne pumpe, što obezbeđuje energetsku efikasnost i niže troškove. Odmah je useljiv, a za više informacija pozovite naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
16348
Kvadratura
23 m2
Cena
240 €
Prateći objekti
Bašta, Terasa, Parking
Cena po m2
10,43 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
0 / 3
Način grejanja
Toplotne pumpe
Za sve dalje informacije pozovite021/24-00-129
Pozovite broj i neko od agenata iz Zakup nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img-5300
Slađana Šuša
L
Menadžer
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini